Tunisko, pobyt s výlety


Následující stránky jsou upraveným podkladem pro tvorbu papírového fotoalba ze zájezdu do Tuniska, které vždy po návratu z cest vytvářím. Protože zde nejsou stovky fotek, pohlednic, vstupenek, letáků a dalších příloh, nemá tento článek stejnou vypovídací hodnotu, jako má moje fotoalbum, které je navíc doplněno asi hodinovou videoreportáží, kterou jsem nastříhal a namixoval s průvodním slovem a tuniskou folklórní hudbou

Cestopis je k dispozici i v textové verzi bez fotek ve formátu MS Word.

Cestopis je k dispozici také ve verzi s fotkami ve formátu pdf (po zobrazení se musí dát z menu nebo pravým tlačítkem myši Soubor-Uložit jako).

Zájezd jsme absolvovali se svou ženou Hankou a dětmi Janou a Jirkou s cestovní kanceláří EXIM. Měli jsme pobyt s All Inclusive, proto nepřipojuji žádný odhad doporučeného kapesného - my jsme peníze potřebovali jen na suvenýry, které jsou relativně levné, občas na spropitné, na balenou vodu na výletech. Při nákupech na trzích se smlouvá až na pětinu původní ceny, ale ne vždy se to povede! Ze suvenýrů se kupovaly nejvíce Saharské růže, berberské bubínky, turecký med a mandle v medu, arabská bižuterie, zkameněliny a krystaly, kožené věci a další tradiční tuniské výrobky.